sleepy16: (просвітління)
[personal profile] sleepy16
Originally posted by [livejournal.com profile] ruda_pani at За лаштунками засідання Ради Безпеки ООН: Все дуже погано. Для України
Ну шо, послухав я пресуху ООН. це ганьба. але по порядку

Основне, ООН прийняло медіейшин план, і ООН не вважає, що для виконання цього плану взагалі потрібно якесь рішення ради безпеки.
План полягає у місії переговорників. ну і безліч стурбованості.

а тепер гірші новини.
Наш представник в ООН просто лох пєчальний, який не вміє говорити-читати з листка по-англійські, не вміє артикулювати, і найгірше не має фундаменту для розмови. ООН фактично визнала це звернення передчасним. Росія просила перенести на завтра, Литва і Україна наполягли. Тим не менше, РадБез сказав, що на даний момент нема предмету для розмови у РадБезі.

і ше гірші новини. Представник в ООН від росії, дуже крутий зважений грамотний чувак. він наш ворог по суті, але він дуже сильний. нашого він порвав як тузік тряпку. лише декілька прикладів:

1. на питання про перевищення можливостей наданих договором по флоту, сказав шо просили перенести на завтра аби отримати більше даних. і потім - багато шо хто говорить. перед 1-ою війною теж говорили шо росіяни вже по цілій європі, але це все виявилося пустими розмовами. тре слухати, дуже грамотно. а потім ше додав, шо добре шо Укр. представник дав задню по оцінці дій росії і відступив від слова агресія. це було б взагалі неприйнятно
2. напитання про потенційний ввід військ в крим джаст ін кейс сказав шо питання взагалі взагалі некоректне, відверто і по-хамськи, тіпа з силою. взагалі він звучав ніби він зараз кремлі.
3. найцікавіше - звинуватив захід в участі в мітингах. і в маршах. сказав - я хотів би побачити політиків ЄС зараз в шотладії, в маршах за незалежність. це неприйнятно.
4. звинуватив штати, шо роблять різні заяви від двох різних представників, в день договору 21 лютого вітали договір. а на наступний день вітали перемогу революції.
5. сказав, що україна і захід розірвали договір, а саме Правий Сектор на сцені оголосивши ультиматум про штурм після 10 ранку

Він сказав, шо росія діє виключно в межах договорів.Україна забила на схід-південь. події в раді і їх законність викликає багато питань. як і вибори 25 травня. сказав шо росія готова обговорювати з усіма питання допомоги.

і найхеровіше - по медіейшин плану, сказав шо росія не проти, але треба питати владу КРИМУ, а не Київ, чи Крим хоче таких представників.

він усюди клеймив шо поточна влада не представляє всю країну, уряд не є урядом загальнонаціональним, не має представників сходу і півдня. тому то все квещинабл.

і його ніхто не спитався як же тоді цей уряд отримав пітримку 75% членів парламенту, враховуючи що опозиція мала до цього лише 35%-40%.

загальний висновок - їм ООН до сраки. Україні треба міняти представника. і збирати нормальну доказову базу. юристи мають гризти той договір і всі додатки, і фіксувати все і вся.

росія далі гнутиме лінію з договором 21 лютого, хоча знає шо це до дупи, але це просто добрий привід прикинутися шлангом і не розглядати інших опцій.

апдейт: забув сказати ше одну штуку. наш представник, цілком серйозно, просив в ООН МОРАЛЬНОЇ підтримки. уявляєте? ну Обама стурбований, маєте моральну підтримку. Росіянин дуже тішився з того, бо вам можливість оцінити шо наші дали задню. тому зараз звинувачувати США чи ше когось у нерізких заявах - тупо. ЇХ заяви різкіші ніж наше прохання. США певно самі нас тягли як техлід джуніка на інтервю,.. ну давай Україно, покажи хоч якісь факти...


Rostyslav Seniv

Profile

sleepy16: (Default)
sleepy16

March 2014

S M T W T F S
       1
2 3456 7 8
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:47 pm
Powered by Dreamwidth Studios