sleepy16: (просвітління)
[personal profile] sleepy16
Ще одна версія ситуації. Влада не дурна, а діє за планом.
Просто її кінцева мета - встановлення підмосковного, авторитарного режиму, ізольованого від Європи, або РОЗКОЛ країни.

Originally posted by [livejournal.com profile] nazavzhdy at Про логіку дій та мету "узурпаторів-підмосковників".
Очолює "Правий сектор" - Д. Ярош, з організації "Тризуб". Варто нагадати, що "Тризуб" - сумнозвісні націонал-радикальні поровокатори, яких так означили ще наприкінці 90-х. З тої пори вони лише підверджували десятки разів свою провокативність та кишеньковість на боці СДПУ(о), СБУ, влади... Під час акції УБК 2001 року їх завозили на автобусах, щоб побились на камеру з "комуняками", участь у медведчіківському блоці Богдана Бойка, участь у провокаціях 2004 року, участь у провокаціях у Львові та Києві восени 2009 року... тощо-тощо.
Це не означає, що у Правому секторі всі організації і, тим більше, активісти - провокатори. Зовсім ні.
Але.
Запитання для роздумів: навіщо владі свідомо загострювати ситуацію, навіщо влаштовувати побоїща, навіщо свідомо радикалізують (діями та ідеологічно) протестний рух??? Варто хоча б задуматись.
Відповідь: влада слабка або безумна і вчиняє якісь незрозумілі хаотичні дії - не приймаються. Влада (група осіб, які останнім часом приймають ключові рішення) останні два місяці діє чітко, продумано, за планом.
Останні дії - свідоме загострення і розхитування ситуації в країні. Спроба зі сторони путчистів дискредитувати протестний євро-рух та спроба маргіналізувати рух спротиву - для підживлення розкольницьких настроїв в країні та свідоме й цілеспрямоване знищення правового, конституційного поля, щоб унеможливити легітимне, мирне вирішення ситуації.


Жорсткий і демонстративний розгін Майдану, загострення ситуації під час офіційних візитів Ештон та Нуланд, напад на Чорновіл, інші численні дії влади, включно з прийняттям законів парнокопитним голосуванням у Раді - все це сплановано і продумано - щоб НЕ допустити утворення більшості в парламенті, зміни Уряду, повернення євро-курсу та повноціного діалогу та круглого столу; щоб очистити владу від "не своїх". Ось логіка дій та мета узурпаторів!
Кінцева мета: встановлення підмосковного, авторитарного режиму, ізольованого від Європи, або РОЗКОЛ країни. "Підмосковники" діють за активної підтримки та за участю Кремля і ФСБ.

Деякі "обличчя" змовників ми сьогодні могли спостерігати на брифінгу в приміщенні АП. Дивлячись і слухаючи Клюєва, Портнова Лукаш - переконуєшся, що ні на який копроміс йти не збираються. Ведуть себе (особливо Портнов) досить нахабно, відчувають себе досить ВПЕВНЕНО. Слово "впевнено" - головне. Мабуть, відчувають за собою Силу.

Profile

sleepy16: (Default)
sleepy16

March 2014

S M T W T F S
       1
2 3456 7 8
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:47 pm
Powered by Dreamwidth Studios