Мешканці парків

Jul. 22nd, 2017 12:59 pm
neznaiko: (женщина-кошка)
[personal profile] neznaiko
 Світлина від Tetiana Ostrovska.

Місто наповнилося незвичними істотами, а парк просто переповнений ними. Під час прогулянки навіть віддаленими алеями не варто втрачати пильність. Щомиті з лісу може вилетіти ельф, а може і щось інше, в сутінках важко розрізнити... Треба перевірити і власну садибу, чи не завелося там щось подібне серед кущів.


ще )

Побачення невидимих

Jul. 21st, 2017 10:13 pm
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 


Спека і пристрасть - це небезпечне поєднання. Люди випаровуються просто зі свого весільного вбрання. Лишають його на лавці як заклик чи то до оголення, чи до переходу в інший вимір.

Світлина від Tetiana Ostrovska.

maryxmas: (manamana)
[personal profile] maryxmas
вперше за ті роки, що я звідти переїхала, я ходила центром і зі мною ніхто не вітався. донедавна я не могла прийти центром, щоб зі мною не привіталася хоча б одна людина -- а тепер все. або роз"їхалися, або заубли.

поїздка була ще та.
коли ми їхали туди, я поплутала дні на квитках -- і ми приїхали на вокзал із запізненням на добу. вперше в житті зі мною сталася така халепа.
варіантів було два -- повертатися додому -- або добиратися якось інакше, бо в Луцьку нас вже чекали.
і ми з малою в руках і всіма клунками понеслися шукати маршрутку. по дорозі ледве не загубила годинник. знайшли маршрутку -- і маршруткою доїхали. під проливним дощем і розповіді дядька в салоні, як він четверту добу їде в Ковель з Єкатєрінбурга.
маршрутка була на Ковель, і маршрутчик поїхав центром -- висадив нас в 20 метрах від будинку моїх батьків, так що ми приїхали на годину раніше за той поїзд, на який не потрапили.
в Луцьку ж тим часом пройшов буревій -- і у нас у дворі дерево впало на електродріт, зламавши два стовпи. в результаті весь перший тиждень наш в Луцьку світло то було, то не було. відповідно, світла не було і в медцентрі, в якому ми хотіли пройти обстеження малої для довідки в садочок -- бо вона об нас нудиться і хоче в колектив.
в результаті ми їздили робити термінову роботу в село до тітки -- в неї є інтернет і світло -- і котики, за якими бігала мала.

ми планували там пробути тиждень -- а просиділи три. останній тиждень -- через те, що не могли купити зворотні квитки на Київ на поїзд. (бо той, що йде з Києва на Луцьк вдень, на Київ повертається вночі. я не готова сидіти шість годин в електричці вночі -- у вагоні, в якому нема жодної розетки для компа)

зате малу нагуляли донесхочу -- і в зоопарк три рази, і на атракціони, і в кіно на Нікчемного мене-3, і на річку, і на дитячу залізницу, і в замок -- де тільки могли -- і в парк кожного дня -- качок годувати і по деревах лазити.

зі.
в мене після Луцька традиційно якийсь час душа не на місці. я орщгубила там друзів і компанію -- і так і не зібрала собі товариства тут. я не зробила кар"єри там -- і не роблю її тут.
і так мене перешибає ностальгією і жалем за тими роками в універі і одразу після них.
моє життя позбавлене сенсу -- і мені від того тоскно і сумно.
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 Все змінюється. Лишається тільки спостерігати і дивуватися. Ніколи раніше не було особливої пристрасті до морозива, не скажу що була до нього зовсім байдужа, не зовсім, а майже. До цього року. Тепер думаю, що виробники додають якісь речовини, що викликають залежність. 

Чи може бути залежність приємною? Релігія з усіма обов`язковими ритуалами і заборонами, за виконанням яких можна згубити сенс вчення - хіба це не залежність? Мабуть, релігія необхідна, вона заповнє пустку, бо людям дійсно потрібна духовна їжа, нє хлєбом єдіним. Але чому цю пустку треба заповнювати роздумами про страждання і обмеження? 

Треба заснувати вже власний орден, організувати і очолити Слобожанський матріархат. Причащатиму всіх морозивом, щоб одразу було зрозуміло, як це приємно - сповідувати моє вчення. Вчитиму... не дуже я люблю повчати, тому не буде проповідей. Будемо читати книжки, дивитися фільми і обговорювати їх. Це чудово можна робити і тут, але, якщо зареєструвати релігійну організацію, можна придбати податкові пільги і взагалі збудувати бізнес. Продаж артрибутів, а тоді  і будівництво. Еко-храм, щоб тільки сонячна енергія і все інше сучасне і безпечне для природи. А всередині - сучасне мистецтво і постійне оновлення експозиції. 


Світлина від Tetiana Ostrovska.

600!

Jul. 21st, 2017 12:07 am
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec


Тільки за транзит гроші отримує.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Перший прихід більшовиків до Одеси (січень - березень 1918 року).
Тому ось вам ще про червоного головнокомандуючого М.Муравйова.
Його перший виступ в Міському (тепер - Оперному) театрі 6(19) лютого 1918 року закінчувалася словами:


" – Я Одессы ни за что не отдам. Я не оставлю камня на камне в этом прекрасном городе. В пепелище я превращу это прекрасное здание театра, если только придется уступить все румынам. А потому, чтобы этого не было, призываю всех, даже буржуазию, не допустить румынских офицеров издеваться над русской революционной армией, я потребовал уже у одесской буржуазии 10 мил. руб. для нужд армии. Я боюсь не за свою власть, а за власть рабочих и крестьян.
– Да здравствует всеобщий бунт, всеобщий мятеж, ведущий к третьему интернационалу, к его победе и счастью".Погрозу зруйнувати Одесу та, зокрема, оперний М.Муравйов повторював, як мантру, в своїх виступах неодноразово.
Як виявилося пізніше, це був не жарт.

Бо вже під час першої втечі більшовиків з Одеси морем в березні 1918 року М.Муравйов насправді намагався знищити місто вогнем з кораблів. Його телеграму з таким наказом "Одесский листок" оприлюднив 16 березня 1918 р.
Публікація мала глузливу назву - "Приказ во-время"
Зміст такий:

"Вчера одесская радиостанция приняла следующий "приказ" Муравьева:
"Одесса, комиссару Кондренко и всем судовым командам.
Еще раз подтверждаю и приказываю привести в исполнение мой приказ об уничтожении Одессы, как предательского гнезда, изменившего советской власти.
Муравьев"
Телеграмма не была вручена за нерозысканием адресатов".
На останок теж досить сумна замітка з "Одесского листка" від 22 березня 1918 року.
Про те, як більшовики помилились, думали, що спалюють сина українського комісара В.Поплавко, а спалили живцем на "Алмазі" не того.
Назва замітки - "Кого сожгли на "Алмазе"?"
Зміст такий:


"После захвата власти большевиками в Одессе пошла молва о том, что в "Петроградской" гост. был арестован сын полк. Поплавка, доставлен на "Алмаз" и брошен в топку.
Вчера мы обратились к одному из украинских деятелей морской рады, все время нелегально проживавшему в Одессе, с вопросом действительно ли имел место на "Алмазе" такой ужасный случай. Нам было сообщено следующее:
– Действительно, разъяренные матросы искали сына Поплавко. Но вместо него задержали, прибили и, как утверждают, сожгли областного комиссара по гражданской части Иваницкого. Схвачен он был в помещении "Петроградской" гост., причем арестовавшие его, не смотря на предъявленные документы утверждали, что это – сын Поплавко.
Сперва его бросили в угольные ямы "Алмаза", в которых он пробыл три или четыре дня. Затем известно, что один из членов судового комитета Суковский, узнав, что арестованный – "сын Поплавко" – еще жив, пришел в негодование и кричал:
– Чего смотрите! Кончайте…
С Иваницким "кончили". Матросы "Алмаза" доподлинно сообщили, что несчастного толкнули в кочегарку, измазали смолой и бросили в пылающую топку.
Покойному было 35 лет".За матеріали подяка Тарас Гончарук

maryxmas: (manamana)
[personal profile] maryxmas


зі.
щиро сподіваюся, цього разу вони утримаються від жартів про анальний секс.
[personal profile] nazavzhdy
Купа заявок.
Гарячі дні на сході України.
У волонтерів по нулям на картках - обдзвонюємо одне одного, намагаємось просити допомоги - а всі такі.
Це зрозуміло, у людей літо. Втілку завжди так.
Хтось не витримує, починає дорікати людям смертями на фронтах - мовляв, ті хлопці загинули за вас, за те, щоб ви оце тут відпочивали та жарились на морях і тішились в Карпатах, не говорю вже про заморські країни.

Навіщо?
Не треба так, волонтери.
Ніхто не зобов"язаний. ніхто не брав на себе обітницю допомагати нашій армії до перемоги - крім тих, що брали на себе обітницю.

Я - брала. Говорити маю лише за себе.
Я не зійду з цього маршу аж до кінця. Не вийду з цього бою, допоки дишу.
Але я знаю точно - ми можемо лише просити.

Просити тяжко. Просити принизливо, навіть коли ти просиш не для себе. Ми вже замучились просити, а ви - слухати наші прохання.
Але лише так.
Інакше - дорікати, кричати, плакати - ми права не маємо.

Купа заявок.
гарячі дні, ще гарячіші ночі.
Я прошу допомоги.
Ф.О.Н.Д. просить допомоги.

Наші реквізити:
Приватбанк, на имя Анны Косиновой
КАРТЫ ДЛЯ ПОМОЩИ ФРОНТУ
5168742325629057 гривневая карточка
5168742011739731 евро
5168742017380183 долларовая
ТАКОЖ ПРАЦЮЄ НОВА АЛЬТЕРНАТИВНА КАРТКА ОЩАДБАНКУ - збір на потреби фронту
4790 7010 0831 3362 Ощадбанк
Макарова Діна Костянтинівна
Карточка для помощи мирным жителям и переселенцам:
4731 2171 1344 8573, Приватбанк, Анна Косинова

PayPal btf-1@ukr.net

Усі інші реквізити Ф.О.Н.Д.у завжди знаходяться тут
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324

Як ми працюємо й що закуповуємо для фронту - ось для прикладу наш останній звіт
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1483758638351499?comment_id=1490555207671842&ref=notif¬if_t=feed_comment¬if_id=1500556431691485

Дякуємо, люди.


https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1490563587671004
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Зен Антипоп

- Привет!
- Вітаю!
- Как дела?
- Пречудово!
- А ты откуда?
- З Києва.
- А почему на украинском?
- Не хочу паплюжити велику мову Пушкіна, Добролюбова, Чернишевського (Путіна, Добкіна, Черновецького)...
- ?
- Мені так зручніше.
- ?!
- Київ — українське місто, тут так заведено.
- O_o
- Яка різниця, якою мовою?
- ...

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec


Юрій Гудименко

ЖЕЛАЕМ ЗЛА
Меня довольно часто обвиняют в русофобии. Я, со своей стороны, обычно скромно с этим соглашаюсь. Однако эта конкретная фобия вполне осмысленна, выпестована и обоснована. Просто потому, что я понимаю: чтобы Украина выстояла, Россия должна упасть. Желательно — с обрыва. Ничего личного.
Поясняю на пальцах.

Read more... )Так случилось, что я желаю России и её жителям зла. Ничего личного. Просто закон истории.

* * *


Народный артист Украины Алексей Горбунов.
С одной стороны, с самого начала агрессии РФ, принципиально отказался сниматься в России, открыто стоит за Украину, со своей музыкальной группой "Грусть пилота" много ездил на фронт выступать перед солдатами Украины:

Read more... )

С другой,...

Read more... )
* * *
1943 год, идет война, Рейх оттяпал у СССР громадный кусок территории.
И прямо посреди войны народный артист СССР *** заявляет:

"- Я не хочу победы, я хочу окончания войны прямо сейчас. Мы обязаны примириться. Поскольку, во-первых, это уже очень долго продолжается и люди гибнут со всех сторон. И задача всех людей – заканчивать войны вообще... я против всего, что приносит "геморрой" людям, против всех запретов и правил, усложняющих жизнь людей со всех сторон",.. сегодня артист  выступает в СССР, завтра в Рейхе, но он с флагом СССР ездит, не вижу ничего плохого...
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Любой настоящий сказ, рассказ, песнь, стих, ЗА искони русский город АДЕССУ, складывается из:
украинского ЗА (вместо русского "о")
и еврейского (идиш) АДЕС אַדעס [aˈdes].

+ придуманные нерусскими русскими лингвистами и филологами особенности правописания русского языка, в котором однобуквенный иноязычный оригинал с одним С, никто не знает почему, без всякой логики, часто пишется с двумя С.

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
"Мы ожидали, что в этой карусели примут участие приезжие иноземцы из дальних пределов царств, чтобы показать свое искусство; но они не явились - хотя еще в прошедшем году было об этом объявлено, - не явились без сомнения потому, что не надеялись восторжествовать над нами".

Карусель.

Наши дамы, давно любившие верховую езду, гордились ловкой скачкой на лошади и умением управлять одноколкой. Потом появились у нас карусели, которые состояли в скачке и бегании и в искусной езде на лошади.
Карусель представлена у нас в первый раз в присутствии Екатерины II на площади Зимнего дворца (16 июня 1766 г.).
Read more... )
С тех пор не возобновлялась карусель, и теперь она совершенно забыта.


1848
А.В.Терещенко
"Бытъ русскаго народа"

Пташка, дзвоник та я

Jul. 18th, 2017 12:34 pm
morreth: (Default)
[personal profile] morreth
Вячеслав Оніщенко знову підкинув прекрасного вірша.

Канеко Місудзу, дитяча поетка (1903 - 1929)

Пташка, дзвоник та я

Хоч як широко розкину я руки -
Але до неба злетіти не зможу.
А пташка, що може до неба злетіти,
Не може, як я, швидко бігти землею.

Хоч як напружу я тіло у співі,
Але не дзвенітиму так, як дзвоник.
А дзвоник, хоч як він дзвінко співає,
Не знає стількох пісень, скільки я.

І дзвоник, і пташка, і я, і всі ми -
Всі такі різні, всі такі добрі.


  私が両手をひろげても、
  お空はちっとも飛べないが、
  飛べる小鳥は私のように、
  地面を速く走れない。

  私が体をゆすっても、
  きれいな音はでないけど、
  あの鳴る鈴は私のように、
  たくさんな唄は知らないよ。

  鈴と、小鳥と、それから私、
  みんなちがって、みんないい。


Доля сміття в Ха

Jul. 18th, 2017 11:52 am
neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 


Сміття є однією з найбільших екологічних проблем. Сучасна людина не може дозволити собі безвідповідально жбурляти все до одного відра і створювати смердючі гірські масиви із відходів власної діяльності. 

Не так багато зусиль потребує розділ сміття. Це просто справа звички: складати папір до мішка, який раз на півроку можна здати на макулатуру, збирати кришечки і батарейки. Збирати і здавати пластикові пляшки. Все це цілком реально роботи, хоча і не на кожному кроці трапляються спеціальні контейнери.
 
Особисто для мене невирішеним лишається питання скла. Пляшки, банки і баночки - їх треба теж окремо здавати і переробляти, інакше вони так і лежатимуть тисячі років. 

По-троху рішення знаходяться. Існує така ініциатива Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг. Вони роблять реальні речі, наприклад акцію "Прихисти пакет". Це організація мобільних пунктів прийому вторсировини. Черговий пункт обіцяють встановити на початку серпня. 
Ділюся новинами від них, бо відправляючи до відра черговий тетрапак (хоча не часто їх купую), думаю, що його подальша доля на звалищі дуже довга. 

Світлина від Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг.
Вышел на связь переработчик ТетраПак - Змиевская бумажная фабрика. Очень надеемся договориться, как будем передавать им вторсырье. Но начинайте уже собирать упаковки из-под сока, молока, йогуртов и т.д.
Как собирать. 
Крышечку открутить (их собирать отдельно), упаковку промыть, высушить, спрессовать.


mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
-- Красноярцем, увлекающимся изучением финно-угорских языков, заинтересовался Следственный Комитет России.

Жителя Красноярска, интересующегося историей Финляндии, заподозрили в возбуждении национальной ненависти.

22 июня у него дома прошел обыск.
Затем красноярца вызвали на допрос в Следственный комитет, где речь шла об активности в соцсети.

По словам Негрецкулова, от него требовали признать себя виновным в «возвеличивании финнов».

Негрецкулов свободно владеет финским и карельским языками, знаком с ижорским языком.
В связи с преследованием мужчина потерял работу. --

Ибо нехрен.
Потому что возвеличивать можно только Великий Русский Народ, Великий и Могучий Русский Язык и Великую Русскую Культуру.


Profile

sleepy16: (Default)
sleepy16

March 2014

S M T W T F S
       1
2 3456 7 8
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 22nd, 2017 12:46 pm
Powered by Dreamwidth Studios